Ogłoszenie:

Monika

dodano: 2018.01.13 ważne do: 2018.03.14 wyświetleń: 177
Szczegóły ogłoszenia:
Wyobraź sobie miejsce w którym nie dosięgają Cię żadne obowiązki. Miejsce w którym liczysz się tylko Ty i Twoje przyjemności. Czyli? Taki tylko Twój świat. I nie... Z pewnością nie jest to Twój ulubiony pub skoro właśnie przeglądasz mój profil, nie myślisz o wyjściu z kolegami na piwo ;) Pragniesz czegoś zupełnie innego. 
Mam na imię Monika. Jestem delikatną a zarazem zmysłową masażystką erotyczną. Moje umiejętności wprowadzą Cię w trans o jakim do tej pory mogłeś tylko marzyć. To będzie dla Ciebie zupełnie nowe doznanie. Odważysz się? Gwarantuję, że masaż który oferuję odkryje w Tobie pokłady niespożytej energii. Pamiętaj! Z pewnością nie jest to ZWYKŁY masaż. Pragnę wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i pokazać Ci jak mocno tkwimy w stereotypowym myśleniu. Do wyzwolenia skrywanych emocji nie potrzeba przecież prymitywnych bodźców... Jeśli chcesz wiedzieć co mam na myśli zostawiam Ci swój nr tel. ;) 
Pozdrawiam cieplutko, Monia :)

Masaż erotyczny 1h - 200zł
Masaż LINGAM 300 zł
Masaż erotyczny pół godziny 120 zł
Masaż na 4 ręce 300 zł
Informacje dodatkowe:
18-20
nie
masaż dla mężczyzn, masaż relaksacyjny, masaż tantryczny, masaż erotyczny, masaż nuru (nuri-nuri), masaż lomi lomi nui, masaż lingam, masaż tajski, masaż w ciemności, masaże do pełnej satysfakcji, masażystka masuje nago, możliwość wzięcia kąpieli w lokalu, nie oferuję usług seksualnych
Kontakt
Monika
ul. Wandy 34, Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się: